lewa grafika

logo

  • przedszkol2

kropki

ul. Piasta 35, 44-200 Rybnik
tel.:  32/422 23 86

Szkoła podstawowa

KONKURSY PLASTYCZNE

ROK SZKOLNY 2017 / 2018

 

Nowy rok szkolny świetlica rozpoczęła udziałem w konkursach plastycznych.

Po rocznej przerwie wysłaliśmy prace do Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Praszce.

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja rodzina w kolorach świata" zainspirował Łukasza Gajera i Krzysztofa Wichę. Tematy prac to: "W moim magicznym domku" "Szczudlarze".

Zobacz galerię...

 

Po raz pierwszy otrzymaliśmy zaproszenie z Zespołu Szkół Specjalnych przy Uzdrowisku w Goczałkowicach do udziału w III Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zrozumieć niepełnosprawność". Z zaproszenia skorzystaliśmy i wysłaliśmy naszą wizualizacje tematu. W konkurs zaangażował się Dawid Górniewicz rysunkiem pt. "Niedowidzący piłkarze" oraz Krzysztof Wicha pracą pt. "W morzach i oceanach". Miło nam poinformować, że Krzysztof Wicha otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy !

Zobacz galerię...

 

"Moje podróże duże i małe" to Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży z niepełnosprawnością. Po raz 21-szy jest on organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. W przeszłości już kilkakrotnie uczestniczyliśmy w tym konkursie. W tym roku swoją dużą podróż do Chin i spotkanie z pandą wymalował - Krzysztof Wicha, zaś w małą podróż awionetką nad Rybnikiem udał się Łukasz Gajer. 

Zobacz galerię...

 

5.04.2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego "DOM". Naszą szkołę reprezentowali: Daria Kostur i Krzysztof Wicha. Prace naszych artystów zostały zauważone i obraz Krzysia Wichy został zakwalifikowany do wystawy. Gratulujemy !

Zobacz galerię...

rybnik godło    godło 

 

 

 

 

 

 

logo bip, kliknij by wejść logo stowarzyszenia razem, kliknij by wejść

realizacja: logo wykonawcy tej strony - grafnet


Administrator strony: Iwona Małyszkiewicz - Zimoń