lewa grafika

logo

  • przedszkol2

kropki

ul. Piasta 35, 44-200 Rybnik
tel.:  32/422 23 86

Szkoła podstawowa

KONKURSY PLASTYCZNE

ROK SZKOLNY 2017 / 2018

 

Nowy rok szkolny świetlica rozpoczęła udziałem w konkursach plastycznych.

Po rocznej przerwie wysłaliśmy prace do Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Praszce.

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja rodzina w kolorach świata" zainspirował Łukasza Gajera i Krzysztofa Wichę. Tematy prac to: "W moim magicznym domku" "Szczudlarze".

Zobacz galerię...

 

Po raz pierwszy otrzymaliśmy zaproszenie z Zespołu Szkół Specjalnych przy Uzdrowisku w Goczałkowicach do udziału w III Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zrozumieć niepełnosprawność". Z zaproszenia skorzystaliśmy i wysłaliśmy naszą wizualizacje tematu. W konkurs zaangażował się Dawid Górniewicz rysunkiem pt. "Niedowidzący piłkarze" oraz Krzysztof Wicha pracą pt. "W morzach i oceanach". Miło nam poinformować, że Krzysztof Wicha otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy !

Zobacz galerię...

 

"Moje podróże duże i małe" to Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży z niepełnosprawnością. Po raz 21-szy jest on organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. W przeszłości już kilkakrotnie uczestniczyliśmy w tym konkursie. W tym roku swoją dużą podróż do Chin i spotkanie z pandą wymalował - Krzysztof Wicha, zaś w małą podróż awionetką nad Rybnikiem udał się Łukasz Gajer. 

Zobacz galerię...

 

5.04.2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego "DOM". Naszą szkołę reprezentowali: Daria Kostur i Krzysztof Wicha. Prace naszych artystów zostały zauważone i obraz Krzysia Wichy został zakwalifikowany do wystawy. Gratulujemy !

Zobacz galerię...

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie propagując postawy proekologiczne wśród dzieci i młodzieży, ogłosił Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Fotograficzny zatytułowany: "Zwierzaki - Słodziaki". Prace ze swoimi i napotkanymi "słodziakami" wysłali: Daria Kostur i Krzysiu Wicha.

Zobacz galerię...

 

XI Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej zorganizowało Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" w Oświęcimiu. Temat konkursu: "Z przyrodą za pan brat - leśne zwierzęta". Na konkurs wysłaliśmy prace wykonane przez Wiktorię Chlebowską i Katarzynę Ostrycharz. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.

 

Zobacz galerię...

 

Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie w Rybniku ogłosił Ogólnopolski "Sportowy" Konkurs Plastyczny w ramach XI Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Tematem prac było wizualne przedstawienie wybranej dyscypliny sportowej spośród 11 konkurencji, rozgrywanych podczas Igrzysk. Nasi uczniowie wybrali: Mateusz Kask - "Golf", Krzysztof Wicha - "Biegi", Patryk Jaroszewski - "Badminton". Wyróżnienie i nagrodę otrzymał Patryk Jaroszewski. Gratulujemy!

Zobacz galerię...

  •  

  •  

herb rybnika      godło 

 

 

 Projekt z matematyka na ty logo1

 ULOTKA 100 lecie

         RODO info

 

 

  

 

    

 

   

 

logo bip, kliknij by wejść logo stowarzyszenia razem, kliknij by wejść

realizacja: logo wykonawcy tej strony - grafnet


Administrator strony: Iwona Małyszkiewicz - Zimoń