lewa grafika

logo

  • przedszkol2

kropki

ul. Piasta 35, 44-200 Rybnik
tel.:  32/422 23 86

Szkoła podstawowa

Zakończenie roku szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019 / 2020

26 czerwca 2020 - piątek

 

Informujemy, że odbiór świadectw szkolnych będzie odbywał się według harmonogramu przekazanego przez wychowawców z uwzględnieniem zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji ! 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

komunikat szkola5

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !

 

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do 26 czerwca br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia w tym zakresie.

Czytaj więcej...

WYTYCZNE

komunikat wytyczne

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !

 

W związku z poprawą sytuacji epidemicznej w kraju stopniowo uruchamiana jest praca przedszkoli, szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, schronisk młodzieżowych i innych placówek organizujących zajęcia pozaszkolne, czy możliwość przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych.

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, przygotowało szereg wytycznych przeciwepidemicznych, które przede wszystkim zapewnią dzieciom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkół i placówek bezpieczne warunki, a organom prowadzącym i dyrektorom pomogą w zorganizowaniu pracy w czasie epidemii związanej z COVID-19.

Czytaj więcej...

 

PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINÓW

komunikat szkola4

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych: ósmoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz zawodowego w 2020 r.

 

Czytaj więcej...

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

komunikat szkola3

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !

 

Od 18 maja br. będą uruchomione kolejne etapy stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół, wybranych placówek oświatowych, bezpośredniego prowadzenia zajęć specjalistycznych z dziećmi posiadającymi opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju i uczniami posiadającymi orzeczenie.

Czytaj więcej...

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

komunikat szkola2

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !

 

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do 24 maja br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Czytaj więcej...

 

Wielkanocne życzenia

Życzymy Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca miłością, radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności. Niechaj te Święta przyniosą wszystkim zdrowie i spokój, którego tak bardzo dzisiaj potrzebujemy. Wszystkiego dobrego na ten świąteczny czas życzą: Dyrekcja oraz Pracownicy SOS-W w Rybniku

wielkanoc obrazek

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

komunikat szkola1a

 

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW !

 

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych zostało przedłużone do 26 kwietnia br. Dnia 9 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w tej sprawie. 

Czytaj więcej...

 

 

Informujemy, że wiosenna przerwa świąteczna będzie trwać od 9 do 14 kwietnia 2020 r.

(nie dotyczy przedszkola). W związku z powyższym, w tym terminie nie realizujemy kształcenia na odległość.

Czytaj więcej...

INFORMACJE PIELĘGNIARKI

 Drodzy Rodzice !

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami 

od pielęgniarki szkolnej

ikona PDF

OGRANICZENIA

komunikat ograniczenia

 

Od 6 do 10 kwietnia 2020 r. zostanie ograniczona działalność następujących jednostek systemu oświaty: specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, przedszkoli i szkół specjalnych zorganizowanych w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej oraz szkół specjalnych funkcjonujących w młodzieżowych ośrodkach socjoterapii. Dnia 3 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w tej sprawie. 

Czytaj więcej...

herb rybnika      godło 

 

   wak2

   

         LOGO FB  SZKOŁA

 

         LOGO FB  PRZEDSZKOLE

 

         LOGO FB   INTERNAT

         

logo bip, kliknij by wejść logo stowarzyszenia razem, kliknij by wejść

realizacja: logo wykonawcy tej strony - grafnet


Administrator strony: Iwona Małyszkiewicz - Zimoń