lewa grafika

logo

  • przedszkol2

kropki

ul. Piasta 35, 44-200 Rybnik
tel.:  32/422 23 86

Szkoła podstawowa

Podsumowanie Akcji "Wiem, co jem"

Głównym celem akcji „Wiem, co jem…” było uświadomienie uczniów i ich rodziców na temat zdrowego stylu życia poprzez stosowanie nawyków prozdrowotnych oraz podejmowanie różnych form aktywności ruchowej. 

Zrealizowaliśmy takie działania jak: spotkania z dietetykiem, gimnastyka, ćwiczenia ruchowe przy muzyce, spotkania ze sportowcem oraz wspólna gimnastyka na świeżym powietrzu z elementami aerobiku, wyjście do parku trampolin, poczęstunek i degustacja sałatek warzywnych przygotowanych przez naszych uczniów.

W ramach akcji „Wiem co jem i jak być zdrowym”, w aspekcie sportu i aktywności fizycznej, odbyły się cztery spotkania. Pierwsze trzy na korytarzach szkolnych, gdzie podczas przerw uczniowie uczestniczyli w gimnastyce porannej oraz grach i zabawach sportowych. Czwarte zaś na boisku szkolnym - aerobik na świeżym powietrzu. Dodatkowo rozegraliśmy mecz koszykówki pomiędzy reprezentacją nauczycieli i uczniów oraz Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Podczas Pikniku Rodzinnego była okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na torze przeszkód zawierającym elementy czynności codziennych. Zarówno uczniowie, rodzice, a także nauczyciele byli aktywnie zaangażowani w sportowe zmagania w całym roku szkolnym.

Erasmus

herb rybnika      godło 

 

 

Jesien tablica

 listki jesien1

 

 Projekt z matematyka na ty logo1

 

 

         RODO info

   

 

logo bip, kliknij by wejść logo stowarzyszenia razem, kliknij by wejść

realizacja: logo wykonawcy tej strony - grafnet


Administrator strony: Iwona Małyszkiewicz - Zimoń