lewa grafika

logo

  • przedszkol2

kropki

ul. Piasta 35, 44-200 Rybnik
tel.:  32/422 23 86

Szkoła podstawowa

Europejski Dzień Wiosny

W ramach projektu „Europejski Dzień Wiosny”, w dniu 9 maja na naszym szkolnym boisku odbył się  EUROPEJSKI  MECZ  INTEGRACYJNY.

Do rozgrywek sportowych zaproszeni zostali Uczestnicy zaprzyjaźnionego Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 2 „Latarnia” z Niedobczyc.

 

Po powitalnym spotkaniu i posileniu się „europejską" magiczną mufinką nastąpiły sportowe zmagania w piłce nożnej. Wynik meczu nie był najważniejszy, ponieważ wszyscy bawili się świetnie – zawodnicy, kibice, terapeuci i nauczyciele. Najwięcej emocji wzbudził jednak mecz drużyn żeńskich. Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowego ducha walki i postawy fair play. Nagrodą była pyszna, pełna europejskich smaków pizza. Spotkanie zakończyliśmy wykonaniem części plakatu integracyjnego.

 

Projekt „Europejski Dzień Wiosny” odbywa się w naszej szkole po raz dziesiąty. W tym roku patronuje nam hasło SPORTOWA EUROPA. Przypominamy, że w maju trwa konkurs plastyczny pod tym samym hasłem, a przez cały rok szkolny trwa akcja zbierania zakrętek. Ogłoszenie wyników  nastąpi w czerwcu. Zapraszamy do aktywnego udziału.

 

Zobacz galerię...

herb rybnika      godło 

 

 

Projekt zaproszenie

 

             LOGO FB

      NASZ FACEBOOK  thumb LOGO

 

 Projekt z matematyka na ty logo1

 

 LOGO GRA MIEJSKA

 

          RODO info

logo bip, kliknij by wejść logo stowarzyszenia razem, kliknij by wejść

realizacja: logo wykonawcy tej strony - grafnet


Administrator strony: Iwona Małyszkiewicz - Zimoń